Odchod luka a twista oficiálne potvrdený! Zostavu by mal posilniť navrátilec Levi i bývalý hráč eXtatus

  • 10. 01. 2022 21:00

AKTUALIZACE: 10.1. - 21:00

Tým eSuba dnešním dnem opouští Luko a Twist. Lukáš „luko“ Hrabčík se přidal k eSubě před 2 roky po předchozích zkušenostech z týmů jako eXtatus nebo Majestic Lions. Loni v létě převzal po Peterovi „jaro“ Rauchovi vedení týmu jakožto igl. Matěj „twist“ Petráš se připojil o rok později, v půlce ledna 2021 po předchozí stáži v ENTERPRISE, respektive GUNRUNNERS. Ačkoli se většinu sezóny ukazoval v dobrém světle, eSuba se rozhodla nahradit i jeho.

Od loňského léta eSuba získala 3. místo ze Sazka eLEAGUE a MČR, výhru MSR a pěkné výsledky na V4FSF. Sestavu na příští sezónu bychom se měli dozvědět zítra.

Pôvodný článok:

S novým rokom prizachádzajú noví (staronoví) hráči. Tím eSuba, ktorý v uplynulom roku učinil niekoľko zmien vo svojej zostave pokračuje v čiastočnej rekonštruckii naďalej. Podľa našich informácii už s modrou krvou nebude pokračovať Matěj "twist" Petráš a Lukáš "luko" Hrabčík. Obaja získali s eSubou titul z Majstrovstiev Slovenskej republiky.

Ich náhradou sa podľa všetkého stane duo Lukáš "Levi" Bouřa a Dominik "desty" Černý. Nové zloženie už spolu aj trénuje na serveri, ako je možné vidieť na tomto linku. Levi bol súčasťou eSuby v roku 2020. S tímom získal niekoľko cenných kovov, avšak ani v jednom prípade sa mu nepodarilo vybojovať vytúžený triumf. V minulých rokoch sa tiež dvakrát po sebe umiestnil v našej EPLAYER TOP15, keď obsadil 12., respektíve 9.miesto. V prvej polovoci minulej sezóny sme ho videli obliekať dres Enterprise Esports.

Desty sa najviac preslávil v organizácii eXtatus, s ktorou v roku 2019 na sklonku ich pôsobenia získal titul z Majstrovstiev Českej republiky. V nedávnom období reprezentoval tím eEriness MARVO. K eSube mal blízko už začiatkom minulého roka, nakoniec však v novej zostave absentoval.

Čo sa týka twista a luka, tak ich ďalšia budúcnosť je zatiaľ nejasná. Na scéne však už pôsobia dlhé roky a v podobnej situácii sa neocítajú prvykrát. Nepochybne tak môžu miešať kartami pri formovaní iných zostáv a tímov.

Nová zostava eSuby by mala vyzerať nasledovne:
Dominik "blogg1s" Janita
Dominik "desty" Černý
Lukáš "Levi" Bouřa
Martin "Pechyn" Pechoušek
Lukáš "sAvana1" Lintner

Tomáš "benq1" Masaryk - tréner

Zdroj titulnej fotografie: Facebook/eSuba

eSuba na MSR 2021 Source: Facebook/eSuba

Ohodnotiť

0

Komentáre

Pre vloženie komentára sa musíte prihlásiť.