YGames Pro Series: SINNERS aj ECLOT vypadávajú a dnes to čaká ďalší domáci tím

  • Dominika Štibľaríková
  • 12. 06. 2024 08:20
Source: Yzone.sk

Štvrťfinálové zápasy dopadli celkom prekvapivo, keďže vypadli tímy, od ktorých by sme to nečakali a medzi nimi aj domáci SINNERS, či ECLOT..

Štvrťfinále

  • Astralis Talent 0:2 Sampi
  • Enterprise 2:0 SINNERS
  • Permitta 0:2 Rebels
  • ECLOT 0:2 PERA

Sampi si poľahky poradili s Astralis Talent 2:0 na mapy! V oboch prípadoch vyhrali za stavu 13:7, vďaka čomu si vybojovali miesto v semifinále.

Zápas Enterprise vs SINNERS mohol dopadnúť úplne inak keby SINNERS neboli vyčerpaní po náročnom hracom dni. Toto bol ich piaty zápas v daný deň, takže sa dalo viac menej počítať s tým, že už nebudú mať energiu hrať na 100%. Aj únava prispela k tomu, že sa rozhodlo už na druhej mape a tak Enterprise postupujú do semifinále a SINNERS končia na delenom 5-8. Mieste. V zápase Permitta vs Rebels vyhral favorit, ktorým bol samozrejme tím Rebels. Síce sa prvá mapa rozhodla až po predĺžení, no druhú už vyhrali s prehľadom 13:4.

ECLOT je ďalší tím, čo na turnaji končí! Proti tímu PERA nedokázali vyhrať ani svoj vlastný map pick a tak končia na delenom 5-8. Mieste rovnako ako SINNERS.

Source: X @YGamesSlovakia

Dnes sú na pláne 2 semifinálové zápasy, kde sa predstavia aj domáce tímy, bohužiaľ nastúpia proti sebe, takže už teraz vieme, že do finále to dotiahne len 1.

17:00 - Sampi vs Enterprise

Myslím, že už teraz sa dá povedať, že pôjde o veľmi vyrovnaný zápas. Podľa stávkových kancelárií sú kurzy pomerne vyrovnané, no fanúšikovia na HLTV tipujú 68% na výhru Enterprise. Vzájomné zápasy sú v prospech Sampi 7:6 na mapy.

20:00 - Rebels vs PERA

Druhým semifinálovým zápasom bude zápas Rebels vs PERA. Opäť by malo ísť o vyrovnaný zápas. Tieto tímy už proti sebe stáli a štatistiky sú 2:2 na mapy.

Nenechajte si ani dnes ujsť skvelé CSko, ktoré odštartuje od 17:00 na streame:

Ohodnotiť

0

Komentáre

Pre vloženie komentára sa musíte prihlásiť.